Dom

Drake and Jill Eco Packaging Co., Ltd.

Kilka słów o nas
Chiny Drake and Jill Eco Packaging Co., Ltd. profil firmy
Chiny Drake and Jill Eco Packaging Co., Ltd. profil firmy
Chiny Drake and Jill Eco Packaging Co., Ltd. profil firmy
Chiny Drake and Jill Eco Packaging Co., Ltd. profil firmy
1 2 3 4

Drake and Jill Eco Packaging Co., Ltd.

Drake and Jill Eco Packaging Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w eksporcie opakowań z nadrukiem i żywności.Nasze współpracujące fabryki znajdują się w prowincjach Guangdong, Zhejiang i Hubei.Obsługujemy klientów z niemal wszystkich branż.

Dziś, wraz z szybkim rozwojem globalnego e-commerce, wszystkie przedsiębiorstwa muszą zaprojektować osobowość i odpowiednie opakowanie produktu, aby współpracować z tworzeniem własnych marek.Bez względu na to, do jakich dziedzin należą Twoje produkty, Drake and Jill Eco Packaging może dostarczyć klientom opakowania zgodne z odpowiednimi standardami branżowymi.Takie jak kolorowe pudełka papierowe, torby na prezenty, a także pudełka do żywności na wynos, kubki papierowe, pudełka na ciasta i torby do przechowywania żywności.

Zespół zarządzający Drake and Jill Eco Packaging jest głęboko zaangażowany w przemysł opakowaniowy i poligraficzny od ponad dziesięciu lat, a nasza firma powstała, aby obsługiwać rynek globalny.Dlatego mamy pewność, że zapewniamy terminowe i pomocne wsparcie klientom z całego świata.Ponadto zarówno nasze biuro, jak i współpracujące fabryki przeszły audyt autorytatywnej organizacji zewnętrznej SGS.Zapraszamy do pobrania raportu z audytu, aby uzyskać więcej informacji!

Nasza filozofia biznesowa to "Najlepsze produkty, najlepsza reputacja, najlepsza wydajność, najlepsza obsługa i rozsądna cena!"Od momentu powstania firmy zdobyliśmy uznanie i zaufanie wielu klientów, a z większością z nich nawiązaliśmy trwałe, długoterminowe relacje biznesowe.

Masz moje słowo, współpraca z nami nigdy Cię nie zawiedzie!

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : Drake i Jill

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 3000000-5000000

Rok założenia : 2016

pc Export : 90% - 100%

Mimo, że nasza firma jest jeszcze bardzo młoda, nasza firma od początku swojego istnienia skoncentrowała się na rynku zagranicznym i ma bogate doświadczenie w eksporcie, dzięki czemu możemy świadczyć wysokiej jakości usługi dla klientów zagranicznych.

Usługowe

Usługa przedsprzedażna:

Łatwa do komunikacji w języku angielskim, nasza sprzedaż zagraniczna może zapewnić Ci profesjonalne rekomendacje i wyceny dotyczące produktów, których potrzebujesz, bardzo szybko i dokładnie.

Obsługa posprzedażna:

Wszelkie pytania dotyczące otrzymanych produktów prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem handlowym w dowolnym momencie.Prześlemy informację zwrotną w ciągu 24 godzin.

Polityka gwarancyjna:

Elastyczna i rozsądna polityka gwarancyjna, twoja satysfakcja jest naszym nieustannym dążeniem.Zapraszamy do długoterminowej współpracy!

Firma Zespół

Profesjonalny Zespół Sprzedaży:

Łączenie się z globalnymi nabywcami w zakresie usług przedsprzedażnych i posprzedażnych;

 

Profesjonalny zespół ds. zakupów:

Połączenie z fabrykami w celu uzyskania niezawodnych produktów i konkurencyjnych cen;

 

Profesjonalny zespół kontroli jakości:

Nasze biuro znajduje się w Shenzhen, ale nasze fabryki nie mają ograniczeń terytorialnych.Zewnętrzny zespół QC, z którym współpracujemy, ma oddziały w kilku prowincjach, może nam pomóc w kontroli jakości produktu.

 

Profesjonalny agent wysyłkowy:

Zgodnie z wymaganiami klientów możemy wysyłać towary przez Shenzhen, Hongkong, Ningbo, Szanghaj lub dowolne porty celne w Chinach.

KONTAKT

Adres: Pokój A326, 3 piętro, Dongfang Business Building, Baomin 2nd Road, Bao an District, Shenzhen, Guangdong, Chiny

Adres fabryczne:Nr 36, Fulin Road, Fagang Industrial Zone, Liulian Village, Longgang District, Shenzhen, Guangdong, Chiny